Kup Voucher – Escape room

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Podaruj zatem to, co najcenniejsze, czyli emocje i niesamowite wspomnienia. Zabawa escape room to idealny prezent na każdą okazję: urodzinowy upominek, pomysł na romantyczny wieczór we dwoje, świąteczny podarunek dla znajomych.

W ofercie Room Escape Centrum® znajdą się również Vouchery prezentowe na zabawę w pokojach zagadek. Jest to idealny pomysł na urodzinowy prezent, rocznicę czy świąteczny podarunek. Zagwarantuje wspaniałe i niepowtarzalne przeżycia oraz integrację uczestników poprzez pracę w grupie.

Do wyboru są dwa rodzaje voucherów:
  1. Voucher Standard – upoważniający do jednorazowej zabawy w jednym z trzech lokali Room Escape znajdujących się przy ul. Śniadeckich 1/15 w Śródmieściu, ul. Inżynierskiej 1 na Pradze i ul. Marszałkowskiej 140 w Centrum w Warszawie. Istnieje możliwość wyboru spośród 9 różnych pokoi, koszt to 200 zł.
  2. Voucher VIP – upoważniający do jednorazowej zabawy w jednym z trzech lokali Room Escape znajdujących się przy ul. Śniadeckich 1/15 w Śródmieściu, ul. Inżynierskiej 1 na Pradze i ul. Marszałkowskiej 140 w Centrum w Warszawie Do wyboru jedna z 9 przygód Room Escape Warszawa®, a także prezent niespodzianka dla jednej obdarowanej osoby, koszt to 250 zł

Vouchery nie kumulują się z żadnymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi w tym samym czasie.

Po zakupie Vouchera Room Escape należy w ciągu 3 miesięcy zarezerwować termin zabawy poprzez stronę internetową Rezerwacje Room Escape lub telefonicznie (+48 500 351 342), a przed rozpoczęciem gry, okazać go pracownikom.

Voucher prezentowy do Escape Room:
  • ważny jest przez 3 miesiące
  • może zostać wykorzystany w dowolny dzień po wcześniejszej rezerwacji terminu poprzez stronę internetową lub kontakt telefoniczny
  • pozwala na zabawę drużynom od 2 do 5 osób