Escape room dla firm


Room Escape Warszawa posiada bogatą ofertę dedykowaną firmom. To propozycja pozwalająca na: wzmocnienie więzi między pracownikami, zwiększenie umiejętności pracy zespołowej oraz pobudzenie do poszukiwania kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań.

ESCAPE ROOM jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wyjść integracyjnych. Jest to propozycja skierowana do firm, które szukają nowych pomysłów na zintegrowanie zespołu. W trakcie zabawy przenosimy uczestników do zupełnie innego, stworzonego przez nas świata, gdzie najcenniejsze stają się umiejętności pozazawodowe. Wspólnym celem zespołu jest bowiem wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia. Aby tego dokonać należy rozwiązać szereg nietypowych zadań i zagadek logicznych. Nowe środowisko pobudza do kreatywnego myślenia, a wspólny cel zobowiązuje do zaangażowania wszystkich uczestników oraz wymaga dobrej komunikacji i współpracy.

ESCAPE ROOM pozwala doświadczyć zachowań, które mogą o nas i o naszych kolegach powiedzieć więcej. Pozwala na poznawanie siebie nawzajem poza codziennym kontekstem, na  otwartość i swobodę, co rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje nasz zespół.

Escape room w lokalu – oferta stacjonarna

Zabawa w pokojach zagadek w jednej z trzech lokalizacji: przy ul. Śniadeckich 1/15, Inżynierskiej 1 lub Marszałkowskiej 140. Każdy lokal znajduje się w pobliżu stacji I lub II linii warszawskiego metra.

Możliwe jest wynajęcie jednego pokoju bądź całego lokalu na kilka godzin lub cały dzień. Istnieje również możliwość dostarczenia cateringu, zorganizowania warsztatów lub przeprowadzenia konferencji prasowej z prezentacją.

Escape room dla firm w Warszawie

Naszą ofertę dopasowujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość wynajęcia pokojów na godzinę, jak i na cały dzień. W każdym z pomieszczeń może bawić się jednocześnie od 2 do 5 osób. Cena uzależniona jest od liczby uczestników, długości trwania zabawy i dodatkowych ustaleń.

Escape room w dowolnym miejscu – oferta mobilna

Miejsce happeningu jest wspólnie ustalone i dogodne dla Klienta. Można zamówić kilka równoległych zabaw, a ich scenariusze się dopasowywane do potrzeb Klienta. Jedna przygoda trwa minimum 30 minut. Szczegóły są ustalane indywidualnie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Escape Room dla Firm (eventy).