Pokoje escape room w Warszawie

Olimp


2-5 osób

150-240 zł / pokój

trudność: 7/10

Budzi Cię pewnego dnia hałas zza okna. Podnosisz się z łóżka i podchodzisz bliżej. Przed Twoimi oczami jawi się chaos w czystej jego postaci. Po ulicach tańczą śmieci, a ludzie biegają wokoło z krzykiem. Panuje wszechobecny harmider, jakiego nie widziałeś nigdy wcześniej. Zdziwiony wychodzisz na zewnątrz, żeby przyjrzeć się sytuacji.

Wczoraj wszystko było w jak najlepszym porządku. Okazuje się, że po igrzyskach olimpijskich, bogowie greccy urządzili sobie ucztę u Dionizosa, racząc się jego wybornym winem gronowym. Po raz pierwszy zabalowali tak intensywnie, że nie zważali na wszystko wokół. Niesłusznie. Znalazł się ktoś, kto wykorzystał ich nieuwagę, aby skraść wszystkie boskie atrybuty. Olimp szaleje z wściekłości, a Ziemia bez opatrzności wije się w bezładzie.

Trzeba działać szybko, ludzkość nie wytrzyma tak długo. Zbierz kompanów i zapewnij Ziemi porządek, a bogom spokój. Pamiętaj, że musisz uważać, żeby nie zostać zauważonym przez wielebnych, ponieważ mogą Cię niesłusznie uznać winnym okropnego czynu. Czas ucieka, musisz się pospieszyć, za 60 minut nie będzie odwrotu i świat doszczętnie spowije chaos.

Marszałkowska 140
Warszawa Centrum

“Przyjechaliśmy do Polski na wakacje razem z rodzicami z Izraela. Byliśmy w dwóch pokojach, Piwnicy i Olimpie i szczerze, w obu bawiliśmy się równie dobrze. Zagadki były przemyślane, a obsługa idealnie wprowadziła nas w klimat pokoi. Polecam!”

~Ruta, Izrael

“Pracownicy profesjonalni i mili, świetnie było rozpocząć przygodę z escape roomem w takim stylu. Odwiedziłem Olimp i muszę powiedzieć, że wymiata! Zdecydowanie muszę to kiedyś powtórzyć.”

~Wiktor, Słupsk

“Marszałkowska – super! Rewelacyjny pomysł na spędzenie wolnego czasu, fajne zagadki i wystrój, ekstra zabawa dla całej rodziny. Fantastyczne podejście obsługi, wpadniemy jeszcze nie raz!”

~Kinga, Warszawa

Interactive


2-5 osób

150-240 zł / pokój

trudność: 6/10

Zbliżają się ostatnie dni rekrutacji. Jeżeli chcesz zapełnić szeregi międzygalaktycznej armii, musisz się pospieszyć. Czekają Cię ćwiczenia umysłu, zręczności i spostrzegawczości. Wykaż się sprytem, aby zachęcić do siebie Obrońców Galaktyki.

Wymagania się bardzo restrykcyjne, a chętnych tysiące. Masz 60 minut, aby wykonać wszystkie zadania i stanąć po stronie pokoju. To niepowtarzalna szansa na przemierzenie galaktyki wraz ze swoimi kompanami i stawienie czoła obcym formacjom, zagrażającym ludzkości. Gotowy? 3…2…1…start!

Marszałkowska 140
Warszawa Centrum

“To moja pierwsza gra tego typu. Nasza ekipa liczyła dwie osoby i mieliśmy małe trudności ze znalezieniem niektórych poszlak (dobrze, że istnieje opcja niewielkiej pomocy). Miejsce klimatyczne, wymagające logicznego i kreatywnego myślenia zagadki i fantastyczna, przemiła obsługa. Dziękuję za 60 minut wspaniałej zabawy. Do zobaczenia!”

~Małgorzata, Poznań

“Zdecydowanie polecam pokój Interactive. Niezwykle ciekawie skonstruowane pokoje wciągają w fajny wir zagadek. Fantastyczne i pełne magii miejsce. Dodatkowo, plus dla sympatycznej ekipy, z którą można pośmieszkować przed stoczoną bitwą i po niej.”

~Tomek, Mokotów

“W Room Escape na Marszałkowskiej rozpoczęłam swoją przygodę z tym typem rozrywki. Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w Waszych pokojach. Zagadki bardzo przemyślane, a radość po ich rozwiązaniu i wydostaniu się z pokoju – ogromna.”

~Anna, Warszawa

Muszkieterowie


2-5 osób

150-240 zł / pokój

trudność: 7/10

Otwierasz drzwi, które przenoszą Cię do XVII-wiecznej Francji. Sytuacja w kraju jest napięta. Trwa walka o wpływy, w której niecny kardynał Richelieu knuje swój spisek. Chce zobaczyć, jak świat płonie i dojść do władzy nikczemnymi podstępami. Zaplanował rabież klejnotów króla Anglii, aby sprowokować kraj do wojny. Obrońcy Francji, Atos, Portos, Aramis oraz D’Artagnan, są na tajnej misji poza jej granicami i nie zdąży wrócić i pokrzyżować plany nieprzyjaciela. Ktoś musi stworzyć nową armię muszkieterów.

W pobliskiej kaplicy Richelieu właśnie odprawia mszę, co oznacza, że masz dokładnie 60 minut na odnalezienie skarbów. Zbierz najsprytniejszych śmiałków i wyrusz w podróż śladami słynnej powieści Dumasa. Wkrocz do komnaty pełnej zagadek, ukrytych zakamarków i szeregu zabezpieczeń. Pamiętaj, że kardynał potrafi misternie dostrzec nawet najdrobniejszy szczegół, więc wszystko musi pozostać nienaruszone. Nie pozwól, aby niewłaściwi ludzie stanęli na czele Francji i spowili ją chaosem i zepsuciem. Czas rozpocząć poszukiwania. Szybko, zanim kardynał wróci do komnaty!

Marszałkowska 140
Warszawa Centrum

“Byłam w Warszawie wiele razy, ale wizyta w Room Escape Warszwa uczyniła tą ostatnią – najlepszą. Czas spędzony na rozwiązywaniu zagadek – bezcenny. Na pewno wrócimy!”

~Vlada, Petersburg

“Cudowne doświadczenie. Odwiedziłam Muszkieterów i wybór był strzałem w dziesiątkę! Ekipa bardzo przyjazna, a zagadki zaskakujące. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, dobrze, że zostało mi jeszcze kilka dni do wyjazdu”

~Sara, Włochy

“Razem z chłopakiem znaleźliśmy się podczas deszczowej niedzieli w Warszawie i postanowiliśmy zarezerwować pokój. Wybraliśmy Muszkieterów i to była fantastyczna decyzja, udało nam się uciec kilka minut przed zakończeniem czasu, choć z chęcią zostalibyśmy tam i dłużej.”

~Gertruda, Niemcy