Uciekamy dla piesków z Palucha!

3 lipca 2019

W poniedziałek, 8 lipca 2019 roku Room Escape Warszawa® po raz drugi organizuje akcję charytatywną. Tym razem, uczestnicy poniedziałkowych zabaw w lokalu przy ul. Inżynierskiej 1 będą mogli wesprzeć warszawskie schronisko dla psów „Na Paluchu”.

1 lipca obchodziliśmy Dzień Psa, w związku z czym Room Escape Warszawa® postanowiło zorganizować zbiórkę charytatywną, z której pieniądze zostaną przeznaczone na „Schronisko Na Paluchu”. Nieprzypadkowo chcemy wesprzeć to miejsce, jeden z pracowników Room Escape Warszawa® co sobotę odwiedza je jako wolontariusz, wspierając zwierzęce pociechy i wie, jak bardzo potrzebna jest dla nich dodatkowa pomoc.

Zasady udziału w akcji są proste. Należy zarezerwować jeden z trzech pokoi znajdujących się przy ul. Inżynierskiej 1: Rycerski, Wehikuł Czasu bądź Muzeum, poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Następnie, w poniedziałek 8 lipca wystarczy do nas przyjść, opłacić grę i zacząć zabawę. 100% wpływów z gier zostanie przeznaczonych na psy ze schroniska.

Aktualne wiadomości oraz informacje o zwierzętach zamieszkujących obecnie schronisko znajdziecie na facebookowym wydarzeniu „Uciekamy dla piesków z Palucha!”. https://www.facebook.com/events/691356841280138/