Prezent na święta – voucher

23 listopada 2016

Prezent na święta – voucher escape room

Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę dla bliskich? Bądź oryginalny w tym roku i podaruj wyjątkowy prezent na Boże Narodzenie! Kupując voucher escape room dajesz możliwość wyboru jednej z sześciu niesamowitych przygód, w której weźmie udział obdarowany. Szeroki wybór sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie:

Pamiętaj, że nie ma nic cenniejszego niż emocje i wspomnienia, a każda przygoda to 60 minut niezapomnianych wrażeń. Voucher escape room upoważnia do zabawy zespół od 2 do 5 osób.

Wybierz zatem sprawdzone rozwiązanie – o naszych voucherach dowiesz się więcej tutaj.

Alternatywnie zaskocz nietypowym podarunkiem.. 🙂

3411eaa7a3

Voucher tradycyjny czy elektroniczny ?

  1. Voucher tradycyjny – Voucher możesz zakupić na miejscu w lokalu Escape Game Warszawa Stare Miasto, ul. Podwale 9/85. Jeśli jednak trudno jest Ci znaleźć czas, by nas odwiedzić, to możesz zamówić wysyłkę vouchera na wskazany adres po dokonaniu przedpłaty na rachunek bankowy.
  2. Voucher elektroniczny – Voucher wysyłamy w formacie PDF na Twój adres mailowy. Voucher idealnie nadaje się do druku. Wysyłamy voucher po dokonaniu przedpłaty na podany przez nas w mailu rachunek bankowy.

Jeśli chcesz zamówić voucher to najprościej napisz do nas na: voucher@escapegamewarszawa.pl lub zadzwoń: (48) 793 969 512.

prezent na święta