Polska zobacz więcej – escape room weekend za pół ceny

12 lipca 2017

Co robić w weekend?

W dniach 6-8 października 2017r. rusza III edycja Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. W tych dniach będziecie mieli okazję skorzystać z wielu zniżek w najbardziej atrakcyjnych miejscach w Polsce i w Warszawie.

“Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to znana w miastach i regionach formuła weekendowych akcji zniżkowych, już po raz trzeci organizowana na skalę całego kraju!

W Escape Game Warszawa Stare Miasto w trakcie trwania akcji, tj. 6-8 października będzie można zagrać w gry escape room z -50% rabatem. Do wyboru pozostawiamy 3 pokoje escape room: magiczna Krypta, egzotyczna przygoda w Klątwie Pustelnika oraz mroczniejszy scenariusz w Komnacie Zbrodni.

escape room warszawa zagadki

Waszym zadaniem będzie wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia. Aby się wydostać będziecie mieli do rozwiązania mnóstwo nietypowych zadań i zagadek wkomponowanych w otaczającą je scenerię. Do zabawy zapraszamy zespoły od 2 do 5 osób.

Rezerwację wybranego terminu można dokonać przez formularz rezerwacyjny na stronie https://escapegamewarszawa.pl w zakładce rezerwuj online.

Zespół Escape Game Warszawa Stare Miasto