Bezpieczny escape room – Jesteśmy na TAK

17 stycznia 2019

W jaki sposób dbamy o Wasze bezpieczeństwo?

Na wstępie chcielibyśmy Cię poinformować, że gra escape room jest bezpieczną formą rozrywki zapewniającą wiele radości graczom w każdym wieku na całym świecie od 2010 roku. Poniżej przeczytasz w pigułce jak dbamy o Wasze bezpieczeństwo:

Pokoje escape room są stale monitorowane

Wszystkie pokoje escape room są monitorowane na kamerach przez cały czas trwania rozgrywki – obserwujemy Was cały czas i reagujemy na Wasze potrzeby tak, żebyście mogli czuć się komfortowo i bezpiecznie. Podgląd pozwala nam również udzielać wskazówek przy trudniejszych zagadkach tak, by gra była dynamiczna i ciekawa.

Istnieje możliwość awaryjnego otwarcia drzwi zarówno od środka, jak i od zewnątrz

Escape room to tylko gra pozornie dająca poczucie ‘zamknięcia’. W razie potrzeby uczestnik w każdym momencie zabawy może samodzielnie otworzyć drzwi i opuścić pomieszczenie. Na życzenie uczestników nie zamykamy pokoi wcale, a celem jest zdobycie symbolicznego klucza.

Wszystkie zadania i zagadki są bezpieczne

Większość czasu przy projektowaniu pokoi escape room zajmują nam kwestie bezpieczeństwa. Tworzymy zagadki w taki sposób, aby każdy był w stanie je wykonać. Unikamy aktywności, które dla kogoś mogłyby być niemożliwe do wykonania, np. wspinaczka, czołganie się, czy używanie siły fizycznej. Również elementy, którymi operujecie są odpowiednio zabezpieczone by uniknąć kontaktu np. z ostrymi krawędziami czy elementami brudzącymi.

W przypadku gdy w zabawie biorą udział młodsi uczestnicy, to nasz animator jest dodatkowo obecny w pokoju na czas zabawy.

W lokalu znajduje się wymagane wyposażenie przeciwpożarowe

Prawdopodobieństwo wystąpienia ognia jest znikome z uwagi na odpowiednio zaprojektowane instalacje, przyjęte procedury i zasady bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Jednakże z uwagi na obowiązujące przepisy w lokalu znajduje się właściwa gaśnica, w pełni wyposażona apteczka pierwszej pomocy, drogi ewakuacyjne są specjalnie oznaczone, a wyjścia drożne. W lokalu zainstalowane są również czujniki przeciwpożarowe z funkcją wczesnego ostrzegania jeszcze przed pojawieniem się otwartego ognia.

Doświadczona i przeszkolona obsługa

Tworzymy nasz mały, zrodzony z pasji escape room i tak od ponad 4 lat pracujemy tu w stałym zespole. Każdy z nas posiada aktualne szkolenia przeciwpożarowe i BHP. Wiemy doskonale jak dopasować prowadzenie rozgrywki oraz na co zwracać uwagę byście z uśmiechem na ustach ukończyli grę 🙂

W przypadku pytań zapraszamy bezpośrednio do kontaktu.

tel:+48 793 969 512; email: rezerwacje@escapegamewarszawa.pl

Related Posts