Na czym polega gra Escape Room?

Gra Escape Room to przeniesienie się ze świata książek, filmów i gier online do świata rzeczywistego. Polega na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia w ciągu godziny. Przeżyj na żywo przygodę opowiedzianą w książce, czy wyświetlaną na kinowych ekranach. Rzuć wyzwanie egzotycznej wyprawie lub weź udział w zagadce kryminalnej. Stań się aktorem i reżyserem własnego scenariusza. Będziesz musiał wykazać się kreatywnością, spostrzegawczością i ściśle współpracować ze znajomymi, aby rozwiązać czekające na Ciebie zadania i zagadki logiczne.

Gdzie znajduje się lokal Escape Game Warszawa Stare Miasto?

Czekamy na Ciebie w samym sercu tętniącego życiem Starego Miasta, tylko 5 minut na piechotę od Kolumny Zygmunta. Mieścimy się na ulicy Podwale 9/85. Zajrzyj do zakładki kontakt, a na pewno nas znajdziesz.

Kto może wziąć udział w grze?

Gra jest dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę w gronie znajomych. Twój wiek, wzrost, czy znajomość języka nie ma znaczenia. Zadania są tak skonstruowane, że poradzi sobie każdy kto ma parę rąk i głowę na karku 🙂

Jak długo trwa zabawa?

Gra trwa standardowo 60 minut. To jest Twój czas na rozwiązanie zagadek i wydostanie się z pokoju.

Dla ilu osób przeznaczona jest gra?

Gra Escape Room przeznaczona jest dla grup składających się od 2 do 5 osób. Jeśli jest Was więcej, to zapraszamy w tym czasie do drugiego pokoju.

Który pokój wybrać?

Przygotowaliśmy dwa pokoje tematyczne: Komnata Zbrodni oraz Klątwy Pustelnika. Do Komnaty Zbrodni zapraszamy zdecydowanie wszystkich pasjonatów historii z dreszczykiem. Przeniesiesz się do mrocznego świata rodem z dobrego kryminału, gdzie będziesz miał 60 minut na przeprowadzenie śledztwa i ucieczkę zanim powróci.. Natomiast Klątwa Pustelnika to propozycja dla wszystkich fanów egzotycznych podróży. Wciel się w poszukiwacza skarbów i rzuć wyzwanie przygodzie. Rozpoczniesz wyścig z czasem i podążysz za pozostawionymi wskazówkami. Jeśli wciąż się wahasz, to zadzwoń do nas. Doradzimy 🙂

Czy zadania są trudne?

W trakcie gry na pewno nie będziesz walczyć z zadaniami ze szkolnej ławki. W każdym z pokojów znajdziesz szereg niestandardowych zagadek i łamigłówek. Na wejściu szybko się zorientujesz, że należy porzucić szablonowe myślenie. Kluczem do sukcesu będzie Twoja kreatywność, spostrzegawczość i współpraca ze zespołem. A jeśli utkniesz w martwym punkcie, to pamiętaj, że nad całą zabawą czuwa mistrz gry, który pomoże Ci ruszyć dalej.

Ile to kosztuje?

Nasze ceny są przygotowane na każdą kieszeń. Za godzinę niezapomnianych przeżyć zapłacisz nie więcej niż za bilet do kina. Przygody natomiast doświadczysz na żywo! Zaproś znajomych i odkryjcie razem nowy wymiar rozrywki w Escape Room Warszawa Stare Miasto.

Po szczegóły zajrzyj do zakładki Ceny.

W jaki sposób dokonać rezerwacji?

Rezerwację możesz dokonać poprzez formularz na naszej stronie w zakładce Rezerwacja. Wybierz pokój który Cię interesuje i określ datę oraz godzinę. Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie swojej rezerwacji.