Na czym polega gra Escape Room?

Escape Room to swoisty rodzaj podróży do innego świata. Podczas gry uczestnicy wkraczają do tematycznego pokoju. Po drodze do celu muszą rozwiązać szereg różnego rodzaju łamigłówek, pozwalających na przejście do kolejnych etapów zabawy. Zagadki pobudzają graczy do kreatywnego i nieszablonowego myślenia oraz uczą pracy zespołowej. Gracze muszą być bardzo uważni i przeszukiwać zakątki pokoju niezwykle dokładnie, aby nie przeoczyć ani jednej wskazówki. Celem gry jest pokonanie wszystkich trudności i wyjście z escape roomu.

Gdzie znajduje się lokal Escape Room Centrum®?

Lokal znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Marszałkowskiej 140, w pobliżu stacji metra Świętokrzyska, łączącej dwie linie metra.

Kto może wziąć udział w grze?

W rozrywce mogą uczestniczyć gracze od 8. roku życia wzwyż. Pokoje nie wymagają znajomości konkretnego języka, a w przypadku grup spoza kraju, gra może być poprowadzona w języku angielskim, francuskim lub w wersji obrazkowej.

Jak długo trwa zabawa?

Uczestnicy mają 60 minut na rozwiązanie wszystkich łamigłówek i to od nich zależy czy uda się wykonać zadania szybciej. Przed rozpoczęciem rozrywki, gracze uczestniczą w około 10-15-minutowym wprowadzeniu, które zaznajomi ich ze wszystkimi obowiązującymi podczas gry zasadami.

Dla ilu osób przeznaczona jest gra?

Rozrywka jest przeznaczona dla drużyn 2-5-osobowych. W przypadku większej grupy, może być ona podzielona na podgrupy biorące udział w zabawie w dwóch lub trzech pokojach.

Który pokój wybrać?

Room Escape Centrum® proponuje zabawę w trzech różnych tematycznie pokojach. Polecamy przeczytać ich opisy oraz wybrać idealną przygodę według własnych preferencji.

Czy zadania są trudne?

Zadania są nieszablonowe i wymagają wyjścia poza utarte schematy, jednakże korzystając ze wskazówek umieszczonych w pokojach można wykonać wszystkie zadania. W razie trudności, nad grą zawsze czuwa Mistrz, który nakieruje na właściwy tor.

Jaka jest cena zabawy w Room Escape Centrum®?

Cena gry uzależniona jest od dnia, pory dnia oraz liczby graczy. Ceny za grę zaczynają się od 150 zł (od poniedziałku do piątku do godziny 14:59 cena za pokój dla 2 graczy).

Po szczegóły zajrzyj do zakładki Ceny, aby zobaczyć dokładny cennik.

W jaki sposób dokonać rezerwacji?

Rezerwację można zrobić telefonicznie: +48 500 351 342 lub poprzez stronę rezerwacji.