Kup Voucher – Escape room

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Podaruj zatem to, co najcenniejsze, czyli emocje i niesamowite wspomnienia. Zabawa escape room to idealny prezent na każdą okazję: urodzinowy upominek, pomysł na romantyczny wieczór we dwoje, świąteczny podarunek dla znajomych.

Voucher prezentowy na gry escape room to przepustka do magicznego świata. Kupując voucher prezentowy dajesz obdarowanej osobie możliwość wyboru dowolnej przygody w jednym z naszych 3 pokoi escape room. Szeroki wybór gier sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie motyw zabawy.

Voucher tradycyjny lub elektroniczny:
  1. Voucher tradycyjny – Zakupu vouchera można dokonać gotówką na miejscu w lokalu Escape Game Warszawa Stare Miasto, ul. Podwale 9/85. Istnieje również możliwość wysyłki vouchera na wskazany adres po dokonaniu przedpłaty na wskazany rachunek bankowy.
  2. Voucher elektroniczny – wysyłany jest w formacie PDF na wskazany adres mailowy. Voucher można wydrukować. Wysyłka następuje po dokonaniu wpłaty na wskazany w mailu adres mailowy. SZYBKI ZAKUP W KILKA MINUT OD KONTAKTU.
Cena vouchera to 149 PLN

Aby zamówić napisz na: voucher@escapegamewarszawa.pl lub zadzwoń (48) 793 969 512. Voucher jest do wykorzystania na jeden spośród WSZYSTKICH 3 pokoi escape room: Komnata Zbrodni, Klątwa Pustelnika lub Krypta.

Voucher prezentowy – escape room
  • Ważny jest przez 3 miesiące
  • Może zostać wykorzystany w dowolny dzień po wcześniejszej rezerwacji terminu na www.escapegamewarszawa.pl
  • Pozwala na zabawę dla grupy od 2 do 5 osób