escape game warszawa opinie

escape zagadek warszawa

escape room warszawa - rezerwuj

Escape room Warszawa

Trochę historii - escape room

Escape Room to zabawa dla dorosłych i dla dzieci polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Początki rozrywki sięgają końca lat 80. Pomysłodawcą był John Wilson, który stworzył grę komputerową typu escape game, Behind Closed Doors. Polegała ona na klikaniu w poszczególne przedmioty znajdujące się w pokoju, w celu wydostania się ze środka. Rozrywka dostępna jest zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej. (więcej, eng.)

Po raz pierwszy gra typu real life escape game powstała w Dolinie Krzemowej w USA. Zabawa stworzona przez grupę programistów w 2006 roku była oparta na kanwie kryminałów Agaty Christie. Celem było rozwiązanie szeregu zagadek i wydostanie się z pomieszczenia w przeciągu 60 minut. Do Warszawy rozrywka trafiła w 2013 roku. Początkowo firma Room Escape Warszawa® organizowała jedynie mobilne zabawy, później powstały stacjonarne pokoje zagadek, w których można się bawić do dziś. Pierwszy lokal powstał przy ul. Śniadeckich 1/15.

Escape Room Centrum®

W kwietniu 2019 roku powstała 3. siedziba Room Escape Warszawa®. Mieści się w idealnym punkcie komunikacyjnym, w samym sercu Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej 140, zaraz obok stacji Świętokrzyska, łączącej I oraz II linię metra.

Lokal zaprojektowany jest zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi. Do stworzenia zagadek nie użyto ani jednej kłódki, efekty specjalne zastosowane w pokojach umożliwiają przeżycie istnie magicznych przygód.

W środku znajdują się trzy pokoje o różnych stopniach trudności. Olimp, przenoszący graczy w świat greckich bogów, Interactive zabierający uczestników w międzygalaktyczną podróż oraz Muszkieterowie, zapraszający do spiskowej komnaty kardynała Richelieu. W każdym z nich mogą bawić się 2-5-osobowe drużyny.

Pokoje Zagadek dla Ciebie:

Escape room Warszawa Centrum

escape room olimp

escape room:
Olimp

Na Ziemi zapanował chaos. Igrzyska olimpijskie zostały zakończone huczną imprezą, na którą przybyli zarówno mieszkańcy Olimpu, jak i Hadesu. Podczas wesołej zabawy bogowie zupełnie oddali się hedonistycznym przyjemnościom, kosztując wybornego wina z beczek Dionizosa. Sprytny łupieżca, wykorzystując ich nieuwagę, schwycił ...

Więcej 

escape room interactive

escape room:
Interactive

Nadszedł czas na galaktyczną przygodę. Bramy szeregów obrońców galaktyki otwierają się ponownie, zapraszając w swoje progi nowych rekrutów. Czy uda Ci się przejść wszystkie testy pomyślnie? W planach sprawdzenie spostrzegawczości, celności oraz inne niezbędne do obrony ludzkości umiejętności nowicjuszy...

Więcej 

escape room muszkieterowie

escape room:
Muszkieterowie

Francja. Rok 1625. U władzy stoi Ludwik XIII, jednak w kraju toczy się nieustanna walka o wpływy. Państwem rządzi chaos, a podstępny kardynał Richelieu podjudza ogień i planuje sprowokować Anglię do wojny. Czterech muszkieterów: Atos, Portos, Aramis i D’Artagnan są poza granicami kraju, na tajnej misji. Tymczasem, pojawia się ...

Więcej 

Sprawdź się i  pokoje zagadek warszawa - rezerwuj wybrany escape room

Escape room - rozrywka dla Ciebie?

Naciśnij odpowiednią ikonkę

Wypady ze znajomymi

Szukasz zaskakującej i nieprzewidywalnej rozrywki? Wpadajcie ze znajomymi do Escape Room Warszawa® i wspólnie przenieście się do światów znanych z filmów i książek.
Cel: rozwiązanie wszystkich łamigłówek i powrót do świata realnego
Czas: 60 minut
Zespół: 2-5 osób
Rezerwację terminu można dokonać poprzez formularz na stronie internetowej lub telefonicznie.

Dla studentów

Schodki nad Wisłą przestały być wystarczające? Przeraźliwie nudne zajęcia na uczelni? Zbierz ekipę i zapewnij jej niezapomniane emocje. Wkrocz do wcześniej niepoznanego świata i oddaj się logicznym przyjemnościom. Pobudź umysł do nietuzinkowego myślenia i sprawdź jak dobrze działacie w drużynie pod presją czasu.

Grupa ludzi w zamknięta na klucz, a do tego wszystkiego szereg niestandardowych zagadek, których rozwiązanie pozwoli Wam się uwolnić i poczuć upragnioną wolność. Całość w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach. Brzmi jak scenariusz filmu? To właśnie gra typu Escape Room.

Chcesz wziąć udział w grze? Sprawdź zatem jaka jest aktualna promocja-escape-room zbierz znajomych i rezerwuj termin!

studenci-escape-room

Pomysł na randkę w Warszawie?

Zastanawiasz się czy dogadacie się z obiektem Twoich westchnień? Sprawdź to, rezerwując pokój w Room Escape Centrum®. Podczas gry zobaczysz czy jesteście kompatybilni i w jaki sposób działacie pod presją czasu. pomysł na randkę w warszawie

Pokój zagadek to również propozycja idealna dla par, które trochę się znają. Zabawa Escape Room w innym świecie z pewnością urozmaici spotkanie i sprawi, że przeżyjecie istnie filmową przygodę.

Oprócz dużej dawki satysfakcji jaką daje przechodzenie do kolejnych etapów w pomieszczeniach przygotowaliśmy również wiele zaskakujących elementów, które wywołają uśmiech na Waszych ustach.

W Room Escape Warszawa® kilkukrotnie byliśmy świadkami oświadczyn. Każde z nich zostały szczęśliwie przyjęte

Escape room to również okazja by lepiej poznać drugą osobę w niestandardowej sytuacji, a jednocześnie znakomicie się bawić. Gwarantujemy że i po zabawie będziecie mieli jeszcze temat do dłuugiej rozmowy. Jeżeli planujesz zaskoczyć swoją połówkę, możemy pomóc w zorganizowaniu idealnego wieczoru. Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod numer +48 501 591 119.

Dla firm - spotkania firmowe, integracja

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób poznać lepiej pracowników i interakcje między nimi, pomyśl nad rezerwacją rozrywki w pokojach zagadek Escape Room. To trafny wybór na firmowe wyjścia integracyjne. Podczas zabawy współpracownicy nie tylko lepiej się poznają, lecz także wzmocnią umiejętności pracy w grupie oraz pod presją czasu (patrz: deadline). To wszystko w oparach przyjemnej i luźnej atmosfery. Możecie się również wymienić pokojami i skonfrontować opinie lub zorganizować zawody. Po zabawie możliwy jest również poczęstunek. Aby dowiedzieć się więcej, zerknij ...

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie organizacji gier escape room dla firm od 2013 roku. W zależności od potrzeb i wielkości zespołu jesteśmy w stanie przedstawić kompleksową organizację wyjścia integracyjnego łącząc gry escape room z innym aktywnościami. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami: rezerwacje@escapegamewarszawa.pl , tel. +48 793 969 512

Dlaczego my?

mamy 3 lokale i aż 9 pokoi do wyboru
od kilku lat jesteśmy numerem 1 w rozrywkach na Trip Advisor
każdy z lokali znajduje się w doskonałym punkcie m. st. Warszawa
można zarezerwować lokal na wyłączność
istnieje opcja kontynuowania integracji po zabawie w pokojach na terenie lokalu
można zorganizować poczęstunek i dodatkowe atrakcje, np. pokaz barmański

Gwarantujemy, że zabawa z grami escape room będzie jedną z najlepiej zapamiętanych atrakcji spotkania firmowego!

Zapraszamy do kontaktu
Zespół Escape Game Warszawa Stare Miasto

Dla dzieci: dziecięca frajda, rozrywka rodzinna

Escape Room Centrum® to rozrywka nie tylko dla młodzieży i dorosłych. Podczas zabawy doskonale odnajdą się również dzieciaki. Każdy z pokoi opowiada zupełnie inną, niezwykłą historię i gwarantuje mniejszym uczestnikom niezapomnianą zabawę. Pomieszczenia zamykane są tylko umownie, można z nich wyjść w każdej chwili.

Rozrywka jest odpowiednia dla najmłodszych graczy, przed wprowadzeniem ich do pokoju, wszystkie zasady są wyjaśniane, a wątpliwości rozwiewane. Nasi animatorzy dokładnie wytłumaczą, co należy w środku robić, a czego robić nie wolno. Pomogą dzieciom poczuć klimat zabawy jeszcze przed przekroczeniem progu magicznego świata, a w razie potrzeby, przejdą zabawę razem z nimi.

W każdym z pomieszczeń posiadamy monitoring, także pociechy będą nieustannie pod bacznym okiem oraz uchem mistrzów gry. W razie problemu z rozwiązaniem którejś z zagadek, na ekranie monitorów w pokojach pojawi się wskazówka, umożliwiająca przejście do kolejnego etapu.

Pierwsze doświadczenie z escape room? Nic strasznego..

To nic strasznego 🙂 Wszystkie nasze pokoje escape room w Warszawie są przygotowane w taki sposób, aby nie tylko osoby dorosłe, ale i dzieci oraz młodzież mogli czerpać z nich radość. Zabawa jest bezpieczna i monitorowana na kamerze, a nad rozgrywką czuwają nasi animatorzy. Przed rozpoczęciem opowiemy Wam na czym polega gra i z czym przyjdzie się mierzyć. W przypadku najmłodszych graczy w rozgrywce biorą udział nasi animatorzy, aktywizując dzieci i prowadząc przez zabawę.

Urodziny dziecka w escape room

Chciałbyś zorganizować w oryginalny sposób urodziny dla dziecka?

Escape room dla dzieci będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem. Gra dostarczy wiele pozytywnych emocji do wspominania przez resztę dnia. W lokalu (Warszawa, ul. Podwale 9) posiadamy 3 pokoje escape room oraz komfortową poczekalnię, gdzie po zabawie możemy zorganizować poczęstunek dla uczestników.

Proponujemy również organizację urodzin w Room Escape Warszawa®. Podczas wydarzenia dzieci mogą się podzielić na grupy i przejść przez pokoje na własną rękę, bądź, w razie potrzeby, razem z animatorem. W przypadku większego grona gości można zarezerwować cały lokal na wyłączność i przedłużyć zabawę o kilka godzin. Dostępna jest również opcja poczęstunku wraz z tortem.

W tym czasie nasz lokal jest na Państwa wyłączność tak, aby dzieci czuły się komfortowo i mogły w swoim gronie powymieniać się przeżyciami po zabawie.

Brzmi interesująco? Szczegóły można ustalić kontaktując się z naszym event managerem, Karoliną Penconek: +48 501 591 119 lub Patrycją Drabik: +48 503 830 505.

poczekalnia w escape room warszawa

Poczekalnia - Escape Game Warszawa Stare Miasto

Wycieczki szkolne Warszawa

Od kilku lat dysponujemy również edukacyjną ofertą dla szkół. Grupom szkolnym proponujemy indywidualną wycenę, obejmującą zniżki. Wszystkie lokale zostały sprawdzone pod względem bezpieczeństwa i uzyskały odpowiednie zaświadczenia (możesz je znaleźć ...). Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.30-14.30. Podczas zabawy w naszych pokojach zagadek, uczniowie mogą się dowiedzieć m. in. jak używać kompasu, jak działa światło UV oraz do czego można używać magnesu. Mogą również nauczyć się, na jakiej zasadzie działa ciąg przyczynowo-skutkowy, oswoić się z działaniem pod presją czasu, rozwinąć płynne myślenie, nauczyć się tworzenia map pomysłów oraz burzy mózgów.

Przed rozpoczęciem zabawy, uczniowie poznają reguły, które będą ich obowiązywać, zostaje im również przedstawiona idea oraz historia pokoju. Po wejściu do niego, mają za zadanie rozwiązać wiele logicznych zagadek, umożliwiających wyjście. Każde pomieszczenie posiada kamery, więc przebieg gry młodzieży jest stale monitorowany, a zamknięcie w pokoju tylko umowne, w razie nagłej sytuacji można się z niego wydostać w każdej chwili. Jedna tura trwa ok. 90 minut i dopuszcza grę dla ok. 15 osób w trzech pokojach. W przypadku chęci przybycia większą grupą (do 45 osób) oferujemy zabawę w trzech lokalach jednocześnie.

Zdjęcia z naszych pokoi escape room Warszawa:

adventure escape room in warsawadventure escape room in warsawescape room in warsawbest warsaw escape roombest scary warsaw escape room

Obsługujemy wycieczki szkolne nawet do kilkudziesięciu uczestników. Mamy doświadczenie w organizacji gier escape room dla młodzieży. Na miejscu uczniami opiekują się nasi animatorzy, którzy moderują rozgrywkę i aktywizują uczestników. Lokal znajduje się w samym sercu Starego Miasta - Warszawa, ul. Podwale 9. Gra trwa 60 minut, a nasz punkt jest w doskonałej lokalizacji, blisko wielu atrakcji turystycznych, co pozwala łatwo wkomponować gry escape room w program wycieczki szkolnejParking dla autokarów znajduje się w pobliżu Zamku Królewskiego tylko 550 metrów od nas:

parking dla autokarów warszawa

Parking dla autokarów znajduje się w pobliżu Zamku Królewskiego i Starego Miasta. 7 minut drogi na piechotę.

Opinie innych klientów – Sprawdź nas:

Naszą wiarygodność mogą Państwo sprawdzić poprzez wysokie oceny klientów na portalach TripAdvisor (link) czy profilu Facebook (link) . Zapraszamy również na BEZPŁATNĄ GRĘ TESTOWĄ w naszych pokojach escape room.

Zapomnieliśmy o czymś istotnym? Masz pytanie ?
Skontaktuj się – udzielimy odpowiedzi i omówimy możliwości

Escape Game Warszawa Stare Miasto
Ul. Podwale 9/85
Marcin@escapegamewarszawa.pl
Tel.: +48 793 969 512

Urodziny, wieczór kawalerski lub panieński

urodziny w escape room

URODZINY Szukasz pomysłu na zorganizowanie imprezy urodzinowej? Chciałbyś pozytywnie zaskoczyć uczestników? Escape room to gwarancja dobrej zabawy urodzinowej poprzez wspólne działanie i dużą dawkę satysfakcji z rozwiązywanych zadań.

Nie musisz się martwić że ktoś nie podoła. Zagadki w pokojach są przygotowane w taki sposób, że poradzi sobie z nimi każdy bez względu na wiek!

W naszym lokalu znajduje się również przytulna poczekalnia, gdzie po grach możemy zorganizować urodzinowy poczęstunek dla jubilata i gości, a także gdzie można zaśpiewać klasyczne "Sto lat" 🙂
Organizacja poczęstunku możliwa jest po stronie Państwa lub naszej.

Warszawa - inne atrakcje escape room na urodziny

Warszawa. Stare Miasto - miejsce spotkań i wielu atrakcji

Wybieracie się w kameralnym gronie, czy świętujecie urodziny większą grupą?

Mamy przygotowane dla Was gotowe rozwiązania.
Zapytaj o szczegóły

Escape room Warszawa, Stare Miasto, ul. Podwale 9 to też DOSKONAŁY punkt wypadowy, by po zabawie zaplanować inne atrakcje urodzinowe. W okolicy znajdziecie wiele restauracji, pubów, pizzerii oraz modnych klubów.

Organizujesz wieczór kawalerski lub panieński?

urodziny impreza zagadka warszawaZabawa w Escape Room Centrum® zapewnia niezapomniane doświadczenia. Gra polega na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Aby to zrobić, należy przejść przez szereg zabezpieczeń i licznych łamigłówek. W jednym pokoju może się bawić od 2 do 5 osób, a w całym lokalu nawet 15. Rozrywka zbliża do siebie ludzi i pomaga zacieśnić już istniejące więzi, podczas wspólnego wykonywania zadań.

Pokoje zagadek to pomysłowa opcja na oświadczyny, wieczór panieński lub kawalerski. Bonusowo, podczas wyjątkowego wydarzenia, proponujemy zaimplementowanie dodatkowej zagadki, zmieniającej zupełnie finał zabawy. Możliwe jest wybranie pokoju, który trafi w gusta przyszłej pannie młodej lub panu młodemu. Do wyboru jest Olimp, w którym można poczuć gniew i potęgę bogów starożytnej Grecji, Interactive, gdzie uczestnicy wcielają się w rolę rekrutów i starają się wstąpić w szeregi armii Obrońców Galaktyki oraz Muszkieterowie, przenoszący graczy do Francji za czasów panowania Ludwika XIII oraz intryg kardynała Richelieu. Każdy z pokoi zapewni wspaniałe doświadczenie i na długo zostanie w pamięci. Jeżeli jesteś ciekawy innych przygód, zobacz nasze pozostałe lokalizacje

Nasz lokal czynny jest od 10:00 do godziny 22:00 w weekendy, więc gry escape room możecie zorganizować w dogodnym dla siebie terminie. 60 minut rozrywki łatwo będzie dopasować do dalszych imprezowych planów. W okolicy znajdziecie wiele dobrych klubów. Zadzwoń i sprawdź dostępne terminy tel.: +48 793 969 512

DOBRA ZABAWA - Escape Game Warszawa !


Escape room w Warszawie:

-Poznaj nasze pokoje-


Splądruj grobowiec czarnoksiężnika..

pokoje zagadek warszawa - zobacz

pokoje zagadek warszawa - rezerwuj

Escape room I: Olimp

Budzi Cię pewnego dnia hałas zza okna. Podnosisz się z łóżka i podchodzisz bliżej. Przed Twoimi oczami jawi się chaos w czystej jego postaci. Po ulicach tańczą śmieci, a ludzie biegają wokoło z krzykiem. Panuje wszechobecny harmider, jakiego nie widziałeś nigdy wcześniej. Zdziwiony wychodzisz na zewnątrz, żeby przyjrzeć się sytuacji. Wczoraj wszystko było w jak najlepszym porządku.

Okazuje się, że po igrzyskach olimpijskich, bogowie greccy urządzili sobie ucztę u Dionizosa, racząc się jego wybornym winem gronowym. Po raz pierwszy zabalowali tak intensywnie, że nie zważali na wszystko wokół. Niesłusznie. Znalazł się ktoś, kto wykorzystał ich nieuwagę, aby skraść wszystkie boskie atrybuty. Olimp szaleje z wściekłości, a Ziemia bez opatrzności wije się w bezładzie. Trzeba działać szybko, ludzkość nie wytrzyma tak długo. Zbierz kompanów i zapewnij Ziemi porządek, a bogom spokój. Pamiętaj, że musisz uważać, żeby nie zostać zauważonym przez wielebnych, ponieważ mogą Cię niesłusznie uznać winnym okropnego czynu. Czas ucieka, musisz się pospieszyć, za 60 minut nie będzie odwrotu i świat doszczętnie spowije chaos.

średni czas ucieczki

Średni czas ucieczki: 55min.

escape room 5 osób

Zespół: od 2 do 5

cena escape room

Cena: 109-149 zł

Escape room II: Interactive

Zbliżają się ostatnie dni rekrutacji. Jeżeli chcesz zapełnić szeregi międzygalaktycznej armii, musisz się pospieszyć. Czekają Cię ćwiczenia umysłu, zręczności i spostrzegawczości. Wykaż się sprytem, aby zachęcić do siebie Obrońców Galaktyki. Wymagania się bardzo restrykcyjne, a chętnych tysiące. Masz 60 minut, aby wykonać wszystkie zadania i stanąć po stronie pokoju. To niepowtarzalna szansa na przemierzenie galaktyki wraz ze swoimi kompanami i stawienie czoła obcym formacjom, zagrażającym ludzkości. Gotowy? 3…2…1…start!

Pokój Interactive jest pokojem „nowej generacji”. Minimalistyczny styl i korowód kolorów zadowala estetyczne oko, a użycie nowych technologii zaskakuje na każdym etapie gry. Pokój pobudza zarówno zmysły jak i motywuje do działania.

Tylko tym najsprytniejszym uda się przejść przez wszystkie etapy testów. Wskocz na kosmiczny pokład i odkryj tajemne mechanizmy obronne. Pamiętaj, że praca zespołowa jest tu niezwykle istotna.

średni czas ucieczki

Średni czas ucieczki: 57min.

escape room 5 osób

Zespół: od 2 do 5

cena escape room

Cena: 99-129 zł


Wydostań się nim klątwa nabierze mocy..

pokoje zagadek warszawa - zobacz

pokoje zagadek warszawa - rezerwuj


Ucieknij nim morderca powróci..

pokoje zagadek warszawa - zobacz

pokoje zagadek warszawa - rezerwuj

Escape room III: Muszkieterowie

Otwierasz drzwi, które przenoszą Cię do XVII-wiecznej Francji. Sytuacja w kraju jest napięta. Trwa walka o wpływy, w której niecny kardynał Richelieu knuje swój spisek. Chce zobaczyć, jak świat płonie i dojść do władzy nikczemnymi podstępami. Zaplanował rabież klejnotów króla Anglii, aby sprowokować kraj do wojny. Obrońcy Francji, Atos, Portos, Aramis oraz D’Artagnan, są na tajnej misji poza jej granicami i nie zdąży wrócić i pokrzyżować plany nieprzyjaciela. Ktoś musi stworzyć nową armię muszkieterów.

W pobliskiej kaplicy Richelieu właśnie odprawia mszę, co oznacza, że masz dokładnie 60 minut na odnalezienie skarbów. Zbierz najsprytniejszych śmiałków i wyrusz w podróż śladami słynnej powieści Dumasa. Wkrocz do komnaty pełnej zagadek, ukrytych zakamarków i szeregu zabezpieczeń. Pamiętaj, że kardynał potrafi misternie dostrzec nawet najdrobniejszy szczegół, więc wszystko musi pozostać nienaruszone. Nie pozwól, aby niewłaściwi ludzie stanęli na czele Francji i spowili ją chaosem i zepsuciem. Czas rozpocząć poszukiwania. Szybko, zanim kardynał wróci do komnaty!

średni czas ucieczki

Średni czas ucieczki: 54min.

escape room 5 osób

Zespół: od 2 do 5

cena escape room

Cena: 99-129 zł

Escape Room - Opinie:

“Pierwszy raz w Escape room

To była naprawdę niesamowita przygoda, zagadki, tajemnica, łamigłówki. Zwiedziliśmy Kryptę, było rewelacyjnie. Polecam serdecznie wszystkim rządnym przygód i wrażeń. Myślę, że nawet ci najbardziej wymagający będą zadowoleni. A ja nie mogę się już doczekać zwiedzenia pozostałych 2 pokoi.

~Daniel, TripAdvisor

“doskonały klimat EscapeRoomu”

“Bawiliśmy się bardzo dobrze. Czy to wprowadzając w scenariusz, czy udzielając wskazówek, obsługa trzyma klimat miejsca. Interesujące rozwiązania zagadek, odmienne w porównaniu z innymi takimi miejscami. Mniejszy nacisk na zagadki matematyczne, ale równoważony świetnym klimatem miejsca. Wrócimy do drugiego Waszego pokoju. Dzięki!”

~Stefan, TripAdvisor

“Wspaniałe przezycie”

Dostaliśmy z dziewczyną wizytę w komnacie zbrodni jako prezent rocznicowy. Przeżycie niezapomniane, świetnie przemyślana gra i bardzo mili ludzie

~Mikołaj, TripAdvisor

“kwintesencja dobrego ER”

Pokój wykonany z wielką dbałością o szczegóły – dużo własnoręcznie wykonanych zagadek. Ogólnie zagadek jest dużo, są bardzo różnorodne i nieliniowe, największą radość oczywiście sprawiają zagadki manualne, których w pokoju jest sporo. Pokój odpowiedni dla grup początkujących – wszystkie elementy gry jasno oznaczone. To także dobra propozycja dla rodzin z dziećmi – mimo mrocznego tematu nie jest bardzo straszny. Mimo naszego dużego doświadczenia i bardzo krótkiego czasu gry wyszliśmy zadowoleni i uśmiechnięci, bo Krypta to kwintesencja dobrego ER. Obsługa bardzo miła i dbająca o dobrą zabawę graczy.

~Agnieszka, Lockme

"Zakochałam się :)"

Zakochałam się w tym pokoju. Nawet nie wiem, od czego zacząć opisywanie jego zalet, bo podobało mi się tu praktycznie wszystko: zagadki, tematyka, stopień trudności, lokalizacja, no i oczywiście, last but not least, przesympatyczna obsługa 🙂
Zacznijmy może od tego, co ten pokój wyróżnia na tle innych - przede wszystkim ogromny plus za różnorodność zagadek i dużą liczbę naprawdę świetnie pomyślanych zadań zręcznościowo-manualnych. Przy nich zawsze jest świetna zabawa (...)

~Akesis, Lockme

"Bardzo ciekawa rozrywka dla rodziny."

Zagadki przemyślane i dobrze skonstruowane. Fajny klimat i atmosfera.Gra zacieśnia więzy, bo bardzo ważna jest współpraca. I pomimo, że to mój pierwszy raz - Udało się!. Polecam z czystym sumieniem i oby więcej takich miejsc w Warszawie

~Tomek, Facebook

czas ucieczki z pokoi zagadek

Cel: Ucieczka z zamkniętego pokoju

średni czas ucieczki

Czas: 60min

escape room 5 osób

Zespół: 2-5 osób

kreatywna zabawa

Wymagania: Kreatywność Współpraca Spryt

Sprawdź aktualności:

RSS Escape Room Warszawa | Pokoje Zagadek -escapegamewarszawa.pl

  • Pomagamy #schroniskonapaluchu 2 lutego 2019
    ❤️ DZIĘKUJEMY ❤️ Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie w zbiórce dla Schronisko Na Paluchu, którą prowadziliśmy w grudniu. Dzięki Wam udało się zakupić specjalistyczną karmę Royal Canin Intestinal dla psiaków z problemami trawiennymi. Będąc na miejscu można sobie zdać sprawę, że nasza pomoc
  • Bezpieczny escape room – Jesteśmy na TAK 17 stycznia 2019
    W jaki sposób dbamy o Wasze bezpieczeństwo? Na wstępie chcielibyśmy Cię poinformować, że gra escape room jest bezpieczną formą rozrywki zapewniającą wiele radości graczom w każdym wieku na całym świecie od 2010 roku. Poniżej przeczytasz w pigułce jak dbamy o

Escape Game Warszawa Stare Miasto

Wybierz przygodę i pokoje zagadek warszawa - rezerwuj wybrany escape room !

Poznaj nasze pokoje zagadek

rezerwacja pokoje zagadek