Pokoje escape room w Warszawie

Krypta

Fantasy

2-5 osób

109-149 zł / pokój

trudność: 7/10

Z dawien dawna na całym świecie ludzie korzystali z czarów. Zaklinali żywioły – wodę, ogień, wiatr – aby zapanować nad groźną przyrodą. Sporządzali tajemnicze mikstury na nękające ich choroby. Z gwiazd, zwierciadeł starali się odczytać przyszłość. Nie wszyscy jednak wykorzystując magię mieli dobre zamiary…

Dawno, dawno temu w ogromnym zamku mieszkał zły czarnoksiężnik, który znał wszystkie najstraszniejsze zaklęcia z całego świata. Wykorzystywał swą moc zawsze kiedy coś nie działo się po jego myśli. Na każdego, kto mu się sprzeciwił rzucał czar. Pewnego dnia pożar zniszczył cały zamek. Jedynym pomieszczeniem, które ocalało była mroczna, ponura krypta, w której czarnoksiężnik odprawiał swe czary i magie, a i jak legenda głosi w której został pochowany

Po wielu latach od tamtych wydarzeń jesteście grupą poszukiwaczy przygód zwiedzających ruiny zamku. W pewnym momencie dostrzegacie zakurzone, ciemne drzwi. Odchylacie je lekko i jakaś tajemna siła wciąga Was do środka. Zakuci w łańcuchy zdajecie sobie sprawę, że jesteście zdani tylko na siebie. Żeby się wydostać musicie rozwikłać tajemnicze zaklęcia, którymi posługiwał się czarnoksiężnik. Macie na to 60 minut.. Po tym czasie wrota krypty zatrzasną się na zawsze…..

ul. Podwale 9
Stare Miasto

“Zakochałam się w tym pokoju. Nawet nie wiem, od czego zacząć opisywanie jego zalet, bo podobało mi się tu praktycznie wszystko: zagadki, tematyka, stopień trudności, lokalizacja, no i oczywiście, last but not least, przesympatyczna obsługa 🙂 (…)

~Akesis, lockme.pl

“Bardzo ciekawy pokój- dużo zaskakujących zagadek, których nie widziałem w innych escape room’ach. Bardzo fajne rozpoczęcie całego pokoju – inne niż wszędzie! W sam raz na 4-5 osób! (…)”

~Wojtek R., TripAdvisor

“Byliśmy ze znajomymi w krypcie, była super zabawa,fajne zagadki, super wystrój pokoju, współpraca, a co najważniejsze- Udało nam się wyjść!
Super obsługa!
Na pewno tam wrócimy! 🙂 (…)”

~Karolina S., facebook.com

Komnata Zbrodni

Mroczny/Kryminał

2-5 osób

99-129 zł / pokój

trudność: 6/10

Wracając do domu przez Stare Miasto, czujesz jak coś twardego uderza cię w głowę. Powoli tracisz przytomność osuwając się na kolana..

Z bólem głowy budzisz się w ponurym zamkniętym pokoju. Rozglądając się dookoła do Twojej świadomości dociera, że zostałeś porwany i uwięziony.Czy uda Ci się wydostać? A może zostaniesz kolejną zaginioną ofiarą, o której będą rozpisywały się gazety?

Chcesz się dowiedzieć jak dalej potoczy się historia za zamkniętymi drzwiami Pokoju Zbrodni ? Część Ci powiemy, ale zakończenie historii przeżyjesz sam. Stań się aktorem i jednocześnie reżyserem własnego scenariusza.

ul. Podwale 9
Stare Miasto

“Bardzo miła obsługa, dobry kontakt, miejsce z klimatem. Młodzież po rozwiązaniu wszystkich zagadek w Komnacie Zbrodni wyszła zadowolona, a to najważniejsze. Pozdrawiamy i na pewno tu wrócimy (…)

~Katarzyna G., facebook.com

“Super miejsce ! To nie pierwsza moja wizyta w tego typu lokalach i muszę przyznać, że bawiłem się wyśmienicie! Pomysły na zagadki rewelacyjne i wymagające. Byłem w podobnych miejscach, ale to zrobiło na mnie o wiele lepsze wrażenie. Z pewnością wrócę do tego miejsca ponieważ odwiedziłem Komnatę Zbrodni, a do sprawdzenia pozostałe pokoje 🙂 POLECAM !”

~Paweł N., TripAdvisor

“Bardzo ciekawa rozrywka dla rodziny. Zagadki przemyślane i dobrze skonstruowane. Fajny klimat i atmosfera.Gra zacieśnia więzy, bo bardzo ważna jest współpraca. I pomimo, że to mój pierwszy raz – Udało się!. Polecam z czystym sumieniem i oby więcej takich miejsc w Warszawie

~Tomek R., facebook.com

Klątwa Pustelnika

Egzotyczny

2-5 osób

99-129zł / pokój

trudność: 7/10

Wybieracie się w podróż do egzotycznej Afryki. Wasz samolot jednak niespodziewanie doznaje awarii i musi lądować pośrodku pustynnej dziczy. Sprzęt zupełnie nie nadaje się do użytku i postanawiacie wyruszyć przed siebie w poszukiwaniu pomocy. Po długiej wędrówce docieracie do małej oazy, pośród której znajdujecie prymitywną, drewnianą chatkę. Z nadzieją na ratunek szybko wbiegacie do środka, jednak zaraz za wami drzwi zatrzaskują się z hukiem.. Utknęliście w kryjówce starego pustelnika, który jak widać nie przepada za nieproszonymi gośćmi. Gospodarza na szczęście nie ma w domu, jednakże z zapisków udaje ci się odczytać, że chata jest przeklęta. Każdy kto pozostanie w niej przez 60 minut będzie zmuszony pozostać w niej na zawsze..

Stary pustelnik od dawna nie miał kontaktu z cywilizacją, a zbierane przez niego latami skarby i przedmioty zostały dawno zapomniane przez współczesny świat. Podejmij wyzwanie, odczytaj zaszyfrowane znaki i zmierz się z zagadkami. Postaraj się wydostać zanim czas minie i będziesz zmuszony podzielić los starego pustelnika.

ul. Podwale 9
Stare Miasto

“Klątwa Pustelnika to dobrze zrealizowany scenariusz, w którym wcielamy się w role podróżników zamkniętych w tajemniczej chacie. Naszym zadaniem jest wydostanie się z niej w mniej niż godzinę rozwiązując szereg ciekawych zagadek.(…)”

~LockMe, lockme.pl

“To pierwszy escape room w ktorym bylam i uwazam, ze na poczatek w sam raz. Udało nam sie wyjsc z pokoju w ostatniej chwili, zagadki bardzo fajne, klimat pokoju także 🙂 (…)”

~Iza P., lockme.pl

“Ciekawe i magiczne miejsce, pozwalające wyrwać się z codzienności. Zaliczyliśmy Klątwę Pustelnika i ten escape room bardzo nam się podobał. Obsługa bardzo sympatyczna, zagadki logiczne, a wystrój ma swój magiczny klimat. Godzina upływa tu zdecydowanie za szybko, a chciałoby się dłużej !

~Agness_St, TripAdvisor