Escape room dla firm


Escape room w lokalu

ESCAPE ROOM jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wyjść integracyjnych. Jest to propozycja skierowana do firm, które szukają nowych pomysłów na zintegrowanie zespołu. W trakcie zabawy przenosimy uczestników do zupełnie innego, stworzonego przez nas świata, gdzie najcenniejsze stają się umiejętności pozazawodowe. Wspólnym celem zespołu jest bowiem wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia. Aby tego dokonać należy rozwiązać szereg nietypowych zadań i zagadek logicznych. Nowe środowisko pobudza do kreatywnego myślenia, a wspólny cel zobowiązuje do zaangażowania wszystkich uczestników oraz wymaga dobrej komunikacji i współpracy.

ESCAPE ROOM pozwala doświadczyć zachowań, które mogą o nas i o naszych kolegach powiedzieć więcej. Pozwala na poznawanie siebie nawzajem poza codziennym kontekstem, na  otwartość i swobodę, co rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje nasz zespół.

Escape room dla firm w Warszawie

Naszą ofertę dopasowujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość wynajęcia pokojów na godzinę, jak i na cały dzień. W każdym z pomieszczeń może bawić się jednocześnie od 2 do 5 osób. Cena uzależniona jest od liczby uczestników, długości trwania zabawy i dodatkowych ustaleń.

Escape rooms – Lokal: Warszawa Stare Miasto

Oferujemy 3 Pokoje Zagadek w samym centrum Starego Miasta, przy Placu Zamkowym. Na życzenie zorganizujemy po zabawie kolację w zlokalizowanym w naszym bliskim sąsiedztwie pubie & restauracji „Pod Zegarem”. Restauracja mieści się w zabytkowej kamiennicy, visa vis naszego lokalu. Grupy zatem mogą się swobodnie przemieszczać od stolika do naszego lokalu. Zapraszamy zatem po intensywnym wysiłku umysłowym z grami ESCAPE ROOM na świeżo przygotowywane dania kuchni polskiej.

Escape rooms – Lokal: Warszawa Centrum

Oferujemy 3 Pokoje Zagadek w dogodnej lokalizacji w centrum, przy kinie Femina. Dla gości dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Lokal mieści się w kompleksie umożliwiającym również wynajem salki konferencyjnej.

Escape room poza lokalem escape room dla firm

Oferta organizacji gier escape room „u klienta” to innowatorska propozycja dla tych, którzy szukają ciekawych pomysłów na eventy firmowe, wyjazdy integracyjne, czy team building w niekonwencjonalnej odsłonie. Gry escape room w Polsce spopularyzowały się zaledwie kilka miesięcy temu..

Dziś escape roomy możemy zaaranżować poza lokalem w dowolnych, wskazanych przez Państwa pomieszczeniach. Wszystkie elementy wyposażenia są mobilne. Dzięki temu możemy bezinwazyjnie, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, zaadaptować do roli escape roomów pokoje hotelowe, sale konferencyjne, pomieszczenia biurowe i każdą inną, zamkniętą przestrzeń.

Profesjonalna oferta escape room poza lokalem

Ofertę gier escape room ‘u klienta’ przygotowaliśmy we współpracy z agencją eventową o bogatym doświadczeniu w tworzeniu gier scenariuszowych, która ma za sobą również ciekawe realizacje gier escape room dla firm, poza lokalem.

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie obsłużyć grupy nawet do 120 osób, aranżując jednocześnie odpowiednią ilość pomieszczeń escape room. Uczestników dzielimy na kilkuosobowe zespoły, które muszą ściśle ze sobą współpracować, aby wydostać się z zamkniętego pomieszczenia przed upływem czasu. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywki czuwa nasz personel. Oferujemy kompleksową obsługę wydarzenia, od projektu po realizację i obsługę gier.

Oferta gier escape room dla firm to również możliwość dostosowania scanariuszy rozgrywki pod kątem profilu firmy, czy eventu. Posiadamy gotowe scenariusze i rozwiązania, a także tworzymy nowe, zgodnie z ideą klienta. W ramach projektu możemy wkomponować elementy, które będą kojarzyły się uczestnikom z firmą lub eventem.