Escape room dla firm


Escape room w lokalu

ESCAPE ROOM jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wyjść integracyjnych. Jest to propozycja skierowana do firm, które szukają nowych pomysłów na zintegrowanie zespołu. W trakcie zabawy przenosimy uczestników do zupełnie innego, stworzonego przez nas świata, gdzie najcenniejsze stają się umiejętności pozazawodowe. Wspólnym celem zespołu jest bowiem wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia. Aby tego dokonać należy rozwiązać szereg nietypowych zadań i zagadek logicznych. Nowe środowisko pobudza do kreatywnego myślenia, a wspólny cel zobowiązuje do zaangażowania wszystkich uczestników oraz wymaga dobrej komunikacji i współpracy.

ESCAPE ROOM pozwala doświadczyć zachowań, które mogą o nas i o naszych kolegach powiedzieć więcej. Pozwala na poznawanie siebie nawzajem poza codziennym kontekstem, na  otwartość i swobodę, co rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje nasz zespół.

Escape room dla firm w Warszawie

Naszą ofertę dopasowujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość wynajęcia pokojów na godzinę, jak i na cały dzień. W każdym z pomieszczeń może bawić się jednocześnie od 2 do 5 osób. Cena uzależniona jest od liczby uczestników, długości trwania zabawy i dodatkowych ustaleń.

Escape rooms – Lokal: Warszawa Stare Miasto

Oferujemy 3 Pokoje Zagadek w samym centrum Starego Miasta, przy Placu Zamkowym. Na życzenie zorganizujemy po zabawie kolację w zlokalizowanym w naszym bliskim sąsiedztwie pubie & restauracji „Pod Zegarem”. Restauracja mieści się w zabytkowej kamiennicy, visa vis naszego lokalu. Grupy zatem mogą się swobodnie przemieszczać od stolika do naszego lokalu. Zapraszamy zatem po intensywnym wysiłku umysłowym z grami ESCAPE ROOM na świeżo przygotowywane dania kuchni polskiej.